| Szerokość robocza | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-45 mm |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Tworzywo | Stal lub mieszanka gumy o wysokiej wytrzymałości |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub złącze wulkanizowane |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-40 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 630-5400 N/mm |
| fabryka | Tak |
| OEM | Do przyjęcia |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-40 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 800-5400 N/mm |
| fabryka | Tak |
| OEM | Do przyjęcia |
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-40mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Szerokość paska | 200-2800mm |
|---|---|
| Grubość paska | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 630-5400 N/mm |
| Tworzywo | Gumowa osłona i stalowy sznur |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Nr modelu | EP250 |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Temperatura | 0°C do 300°C |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-90 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-400mm |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |