| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 300-2200 mm |
| Treksterkte | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Naam | Rubberplaat met hoge dichtheid |
|---|---|
| Breedte | 3002000mm |
| Kleur | Zwart |
| Werktemperatuur | -60°C~120°C |
| Treksterkte | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Riemdikte | 680mm |
|---|---|
| Riembreedte | 3002500mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |