| Nazwa | Arkusz gumy o dużej gęstości |
|---|---|
| Szerokość | 300-2000mm |
| Kolor | Czarny |
| Temperatura pracy | -60°C~120°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |