| Szerokość paska | 300-2000mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Nazwa produktu | Złącze pasa windy |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200mm do 2000mm |
| Typ stawu | Wulkanizacja |
| Tworzywo | Stop aluminium o wysokiej wytrzymałości |
| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | maszyna do łączenia pasów |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Czas ogrzewania | 5-10 minut |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 2500 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość | 80 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Szerokość | 100mm do 2000mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 200°C |
| Stan | Nowy |
| Standard | Din, Jis, ISO, CEMA, GB |