| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |