| Szerokość paska | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 3 - 30 mm |
| Standard | ISO, DIN, JIS lub dostosowane |
| Tworzywo | Powłoka i tkanina z PVC i PU |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +200°C |
| Budowa | Ściana boczna, zatrzask, pas podstawowy |
|---|---|
| Aplikacja | Transport materiału pod kątem zanurzenia |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| OEM | Przyjąć |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Nazwa | maszyna do łączenia pasów |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Czas ogrzewania | 5-10 minut |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |