| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2000 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Materiał wewnętrzny | Przewód stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-25 MPa |
| Nazwa | Maszyna do łączenia gumowych przenośników taśmowych |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 35 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Grubość paska | 6mm do 80mm |
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 mm do 2200 mm |
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-60mm |
| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |