| Nazwa | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Struktura | Gumowa osłona i stalowy rdzeń wewnątrz |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Pasek rozrządu OEM |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |