| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |
| Nazwa | pas przenośny o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm do 6000 mm |
| Grubość | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2800 mm |
| Zagięcie | 2-5 |
| Grubość | 3-35mm |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-35mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |