| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Grubość paska | 6mm do 80mm |
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Falisty przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Ładowność | Różni się w zależności od rozmiaru i wytrzymałości paska |
| Nazwa | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 mm do 2200 mm |
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Nazwa | Synchroniczny pasek rozrządu |
|---|---|
| OEM | Przyjąć |
| Elastyczność | Wysoki |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Szerokość | 10-2000 mm |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Przemysłowe pasy gumowe |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Nazwa produktu | Złącze pasa windy |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200mm do 2000mm |
| Typ stawu | Wulkanizacja |
| Tworzywo | Stop aluminium o wysokiej wytrzymałości |
| Nazwa | otulina z gumy diamentowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość paska | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 3 - 30 mm |
| Standard | ISO, DIN, JIS lub dostosowane |
| Tworzywo | Powłoka i tkanina z PVC i PU |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +200°C |