| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | walcownik stalowy do pracy bezczynnej |
|---|---|
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Średnica rolki | 89 mm |
| Średnica wału | 25 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 5-20 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | maszyna do formowania gumy silikonowej |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczna/mechaniczna prasa wulkanizacyjna |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Zakres temperatur | 0-300 ° C. |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Nazwa | maszyna do łączenia pasów |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Czas ogrzewania | 5-10 minut |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |