| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-3000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe PU z pvc |
|---|---|
| Zagięcie | 1 - 5 |
| Tworzywo | PCV i PU |
| Temperatura pracy | -10/+100 ℃ |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Możliwość dostosowania | Dostępne w niestandardowych rozmiarach i specyfikacjach |
| Szerokość paska | 100mm do 2000mm |
| Grubość paska | 12 mm do 55 mm |
| Trwałość | Długa żywotność przy minimalnej konserwacji |
| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zagięcie | 2 - 5 |
| Długość | Dostosowane |
| Nazwa | przemysłowy taśmociąg gumowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2000mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 12-60 mm |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy ze wzorem jodełkowym |
|---|---|
| Wzmocnienie | Warstwy tkaniny lub stalowego kordu |
| Kolor | Czarny |
| Grubość paska | 6mm do 50mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 400 mm do 2000 mm |