| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nr modelu | EP200 |
| Nazwa | wytrzymały gumowy pasek |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe EP |
|---|---|
| Nr modelu | EP200 |
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Struktura | Gumowa osłona i stalowy rdzeń wewnątrz |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | pas przenośny o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm do 6000 mm |
| Grubość | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |