| İsim | silikon kauçuk kalıplama makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik/Mekanik Vulkanizasyon Presi |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | 0-300 ° C |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| Genişlik | 400-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 12-80mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | elmas kauçuk gecikme |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul etmek |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Genişlik | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |