| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 2500 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość | 80 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość robocza | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-45 mm |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Tworzywo | Stal lub mieszanka gumy o wysokiej wytrzymałości |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub złącze wulkanizowane |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Szerokość | 100mm do 2000mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 200°C |
| Stan | Nowy |
| Standard | Din, Jis, ISO, CEMA, GB |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Długość | Możliwość dostosowania zgodnie z wymaganiami |
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |