| Nazwa | Taśma przenośnikowa z PVC i PU |
|---|---|
| Tworzywo | PCV i PU |
| Szerokość paska | 100-2000 mm |
| Zagięcie | 2 - 8 |
| Grubość | 3-60mm |
| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-80 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Złącze pasa windy |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200mm do 2000mm |
| Typ stawu | Wulkanizacja |
| Tworzywo | Stop aluminium o wysokiej wytrzymałości |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 3 - 30 mm |
| Standard | ISO, DIN, JIS lub dostosowane |
| Tworzywo | Powłoka i tkanina z PVC i PU |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +200°C |