| Nazwa | maszyna do formowania gumy silikonowej |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczna/mechaniczna prasa wulkanizacyjna |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Zakres temperatur | 0-300 ° C. |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Szerokość | 400-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 12-80 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Nr modelu | EP250 |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | otulina z gumy diamentowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Przyjąć |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Długość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Stan | Nowy |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Szerokość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |