| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nr modelu | EP200 |
| Nazwa | wytrzymały gumowy pasek |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśmy przenośnikowe EP |
|---|---|
| Nr modelu | EP200 |
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy EP200 |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Długość | OEM |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Nazwa | Synchroniczny pasek rozrządu |
|---|---|
| OEM | Przyjąć |
| Elastyczność | Wysoki |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Szerokość | 10-2000 mm |
| Nazwa | Pas podwyższający ze stalowej linki |
|---|---|
| Szerokość | 300-2600 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Maszyna do łączenia gumowych przenośników taśmowych |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 35 mm |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |