| Nazwa | Gumowe otulina koła pasowego |
|---|---|
| Grubość | 3mm - 20mm |
| Szerokość | Do 2000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 10-15 MPa |
| Kolor | Dostępne kolory czarne / niestandardowe |
| Szerokość | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość | 5-20 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | otulina z gumy diamentowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-60 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wzmocnienie | Siatka stalowa |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | maszyna do formowania gumy silikonowej |
|---|---|
| Typ maszyny | Hydrauliczna/mechaniczna prasa wulkanizacyjna |
| Metoda kontroli | Sterowanie PLC |
| Zakres temperatur | 0-300 ° C. |
| Materiał płyty | 45# stal |
| Szerokość paska | 300-2000mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| Szerokość paska | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 3 - 30 mm |
| Standard | ISO, DIN, JIS lub dostosowane |
| Tworzywo | Powłoka i tkanina z PVC i PU |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +200°C |
| Szerokość paska | 500 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 70mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość | 400-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 12-80 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |