| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Nr modelu | EP250 |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość | 300 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 80mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Do przyjęcia |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Długość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Stan | Nowy |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 2500 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość | 80 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Budowa | Ściana boczna, zatrzask, pas podstawowy |
|---|---|
| Aplikacja | Transport materiału pod kątem zanurzenia |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| OEM | Przyjąć |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Typ rolki | Rolka zwrotna |
|---|---|
| Szerokość | 200-1000 mm |
| Średnica | 89 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czerwony, zielony, czarny lub dostosowany |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |