| Nazwa | Przenośnik taśmowy o dużym kącie |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 - 2000 mm |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Prędkość | Regulowana, zwykle od 0,5 do 6 m/s |
| Kąt nachylenia | Do 90 stopni |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Nazwa | Otulina rolki przenośnika |
|---|---|
| Szerokość | 100-1800mm |
| Grubość | 10 mm - 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Nazwa | Arkusz gumy o dużej gęstości |
|---|---|
| Szerokość | 300-2000mm |
| Kolor | Czarny |
| Temperatura pracy | -60°C~120°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 1-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Temperatura | 0°C do 300°C |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Grubość paska | 6-80mm |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2500mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |