| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-80 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Szerokość robocza | 200 mm do 2500 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12 mm do 95 mm |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub łącznik wulkanizowany |
| Zgodność | Nadaje się do różnych przenośników kubełkowych |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Nazwa | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska | 500 mm do 2200 mm |
| Grubość paska | 5 mm do 60 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 50 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | od 40 mm do 280 mm |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Typ | maszyna transportowa |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Szerokość paska | 300-2000 mm |
| Szerokość robocza | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 12-45 mm |
| Możliwość dostosowania | Do przyjęcia |
| Tworzywo | Stal lub mieszanka gumy o wysokiej wytrzymałości |
| Typ stawu | Łącznik mechaniczny lub złącze wulkanizowane |
| Nazwa | Przenośnik taśmowy z tektury falistej |
|---|---|
| Szerokość paska | Możliwość dostosowania (zwykle od 300 mm do 2000 mm) |
| Typ instalacji | Stacjonarne lub mobilne |
| Materiał ramy | stal lub stal nierdzewna |
| Temperatura robocza | -20°C do 200°C |
| Nazwa | Falisty przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Ładowność | Różni się w zależności od rozmiaru i wytrzymałości paska |
| Nazwa | Wyrobek z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Szerokość paska | 300 mm do 2200 mm |
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |