| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 500 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 55mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60 mm do 300 mm |
| Wysokość knagi | 50 mm do 280 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina poliestrowo-nylonowa |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Budowa | Ściana boczna, zatrzask, pas podstawowy |
|---|---|
| Aplikacja | Transport materiału pod kątem zanurzenia |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| OEM | Przyjąć |
| Wysokość knagi | 40-380 mm |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 10-40mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Nazwa produktu | arkusz gumy |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 5-20 MPa |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Nazwa | przenośnik z falistą ścianą boczną |
|---|---|
| Szerokość paska | 300-2000mm |
| Grubość | 6-55 mm |
| Wysokość ściany bocznej | 40-300MM |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |