| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Kolor | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Aplikacja | Obsługa materiałów sypkich |
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Dla przepustowości | 300-2400 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Nazwa | walcownik stalowy do pracy bezczynnej |
|---|---|
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Średnica rolki | 89 mm |
| Średnica wału | 25 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Szerokość | 200-2200 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-50 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| fabryka | Tak |
| OEM | Przyjąć |
| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 12-80 mm |
| Kolor | Czarny |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |