| Nazwa | Taśmy przenośnikowe odporne na ciepło |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Szerokość | 200-2500 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-80 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | Do 2400 mm lub niestandardowe |
| Grubość | 5-50 mm |
| Materiał rdzenia | Tkanina EP (poliester)/nylon |
| Zakres temperatur | -20°C do +300°C |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 5-80mm |
| fabryka | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Szerokość | 300-2400 mm |
|---|---|
| Grubość | 10-60 mm |
| Lina stalowa nr.. | 10-200 szt |
| OEM | Do przyjęcia |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Nazwa | walcownik stalowy do pracy bezczynnej |
|---|---|
| Materiał ramy | Hebei, Chiny |
| Średnica rolki | 89 mm |
| Średnica wału | 25 mm |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Tworzywo | Rdzeń gumowy i materiałowy |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 35mm |
| Szerokość pasa | Zwykle od 500 mm do 2000 mm |
| Wysokość ściany bocznej | Zwykle od 60 mm do 300 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do +200°C |
| Szerokość paska | 300-2800 mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6mm do 60mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Kolor | Czarny |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 2-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |